Kabeli Vilkt 5x5 7x7 10'x10 10x15 10x20 10x30 L1000mm Ķēdes Stieple Pārvadātājs ar Gala Savienotāji CNC 3D printeris Gravēšanas mašīnas
€3.63 €3.12

Kabeli Vilkt 5x5 7x7 10'x10 10x15 10x20 10x30 L1000mm Ķēdes Stieple Pārvadātājs ar Gala Savienotāji CNC 3D printeris Gravēšanas mašīnas

5 Recenzijas | Uzrakstīt recenziju
  • Pieejamība:Pieejams
  • Preces Kods:f926

Izmantojot kabeli, pārvadātājs, lai padarītu jūsu CNC mašīnu vairāk tīra un efektīva!

*Pirms iegādāties zināt:

Mini vilkt ķēdi, noklusējuma R18 lieces rādiuss,

ja jums ir citas vajadzības, lūdzu, sazinieties ar mums, mēs var sniegt visi standarta izmēri.

Ievads:

Vilkšanas ķēdes izskatās kā tanks aprites un sastāv no daudziem vienību saites, kas var pagriezt brīvi starp saites.

Iekšējais augstums, ārējā un augstums, un piķis no tās pašas sērijas velciet ķēdes ir vienādi, un iekšējo augstumu un liekuma rādiuss R velciet ķēdes var būt dažādi.

Vienības ķēdes posmiem sastāv no kreisās un labās ķēžu plates un augšējā un apakšējā vāka plāksnēm. Katrs posms drag ķēdē var būt atvērta, kas ir ērti montāžai un demontāžas. Atdalītājs var būt nodrošināta atsevišķa telpa, ķēdes, cik nepieciešams.

Pamata parametri vilkt ķēdi

Materiālu Un Būvniecības :

Pastiprināta neilona, ar augstas spiedes un stiepes slodze, labi, neatlaidība, augsta elastība, nodilumizturība, kā liesmas slāpētājs. Tas ir stabilu sniegumu pie augstām un zemām temperatūrām, un to var izmantot ārpus telpām.

Izturība: Tā ir izturīga pret eļļu un sāli, un ir dažas skābes un sārmu izturība.

Braukšanas ātrums un paātrinājums : lielākais ātrums var sasniegt 5 metru sekundē, un vislielāko paātrinājumu, kas var sasniegt 5 metru sekundē (īpašus ātruma un paātrinājuma atkarīgs no ekspluatācijas apstākļiem).

Darba laiks: normālos gaisvadu izmantot, līdz pat 5 miljoniem abvirzienu kustībām (konkrētās dzīves atkarīgs no ekspluatācijas apstākļiem).

Atlases princips plastmasas vilkt ķēdi

Specifikācija & Situāciju:(3 elementiem)

1. Iekšējais augstums : izvēlieties biezākais viens no iebūvēts kabeļi, eļļas cauruļvadi, gaisa caurules, ūdens cauruļvadi, utt. kā atskaites augstumu, plus vismaz 10% no augstuma telpā, kā vilkt ķēdi iekšējais augstums . Ja pārklājās, faktiskais augstums pēc tam, kad pārklājas, tiek izmantota kā atskaites augstumu.

2. Iekšējais platums: Izvēlēties kādu biezāku kabeļi, eļļas cauruļvadi, gaisa caurules, ūdens cauruļvadi, utt., un summējot to ārējais diametrs ir izmantoti kā atsauces iekšējais platums vilkt ķēdi, un vismaz 10% no platuma telpa ir pa kreisi.

3. Liekšanas rādiuss: izvēlieties lielākais lieces rādiuss starp iebūvēto kabeļi, eļļas cauruļvadi, gaisa caurules, ūdens cauruļvadi, utt. kā atsauces vērtības, un atstāt vairāk nekā 10% no kosmosa.

Principi, ievietojot kabeļus, eļļas cauruļvadi, gaisa caurules un ūdens caurules iekšpusē vilkt ķēdi

15% no atlikušās telpas jāatstāj, tāpēc, ka iebūvētā kabeļi, caurules, utt. var brīvi pārvietoties, un nav nekādu spriedzi vilkt ķēdi radiālā virzienā.

Pielietojums:

Backgroud: Vadi ar liela diametra atšķirības būtu jānosaka atsevišķi, ar vienmērīgu svara sadalījumu, un ir atdalīti ar separatori, ja nepieciešams.

Plaši izmanto CNC mašīnām, tekstilrūpniecības iekārtas, stikla mašīnas, manipulatori, inžektorlējuma iekārtas, mašīnas, koka mašīnas, akmens mašīnas, mehāniskās, elektroniskās iekārtas, celšanas un transportēšanas iekārtas, utt., piemērots

Izmanto turp un atpakaļ kustību gadījumos, tas var vilces un aizsardzību, iebūvēta kabeļi, naftas caurules, ūdens cauruļvadi, utt. Katrā sadaļā plastmasas vilkt ķēdi, var tikt atvērta, kas ir ērti montāžai un apkopei, un var padarīt jūsu mašīnas un iekārtas, kas ir vairāk ideāls.

Pārdod detaļas: (Pircējs vajag zināt)

1. Materiāls:

Inženierzinātņu plastmasas

2. Garums:

Custom, jebkura garuma

3. Gadījumā darbgaldi:

CNC darbgaldiem, elektronisko iekārtu, akmens mašīnu, stikla mašīnas, injekcijas molding mašīnas.

4. Funkcijas:

a. Jo no neliela attāluma, tā darbība ir īpaši klusa un troksnis ir neliels.

c Nodiluma izturība, augsta temperatūras izturība, sāls pretestību, skābes izturība, sārmu izturība, spēcīga struktūra, nav viegli deformēt, zemu trokšņu līmeni, ērta montāža un demontāža, augšējo un apakšējo pārsegus var atvērt, lielas slodzes, ātrgaitas kustība, un ilgu mūžu.

d. Skaisti un dabisko izskatu

e. Tas sastāv no sadaļām, kuru garumu var regulēt ar sevi, un to ir ērti uzstādīt un kārtīgi.

f. Ātri pārvietojas ātrumā, pieļaujamā temperatūra -40°C līdz +130°C

Piemērots īsu attālumu un vieglo kravas

Tagi: Ķēdes Pārvades, Mājas Labiekārtošana, Lēti Pārraides Ķēdēs, Augstas Kvalitātes Mājas Labiekārtošana, Ķēdes Pārvades.

  • Materiāls: Plastmasas
  • Sertifikācija: NAV
  • Standarta vai Nestandarta: Standarta
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Modeļa Numurs: kabeļu pārvadātājs
  • Veids: Lapu Ķēdes
Papildus informācija