Bezvadu Stereo FM Radio Uztvērējs, Moduļa PCB DIY Elektronisko Komplekti 76MHz-108MHz UK
€1.10

Bezvadu Stereo FM Radio Uztvērējs, Moduļa PCB DIY Elektronisko Komplekti 76MHz-108MHz UK

3 Recenzijas | Uzrakstīt recenziju
  • Pieejamība:Pieejams
  • Preces Kods:f669

Komplekts Mērķis:

1, Suite dažādas elektroniskas sastāvdaļas: daudzveidība elektronisko komponentu, rezistori, kondensatori, induktori, diodes, integrālās shēmas, austiņu ligzda, pogas, utt., daudzu veidu pamata sastāvdaļas.

2, mācību elektronika.

3, praktisko spēju.

4, īpaši piemērota lietošanai epoksīda PCB metināšanas studenti izmanto nevis vispārējai izmantošanai papīra kuģa!

Frekvences diapazons: FM 76-108MHz

Priekšrocības:

Elektronisko entuziasti vai elektroniska elektronisko studentu klases, jo īpaši, lai optimizētu izkārtojumu, elementus, saskaņā ar iesācējiem, šī pakete ir viegli izgatavot un uzstādīt augstu izdošanās līmeni! Kā tas ir izmantots daudzās skolās, lai mēs zinām savu sniegumu. Šis komplekts ir ne tikai metināšanas montāža, kā arī pielāgot savām rokām un uztīta spole, vairāk jautri, tas ir labāk nekā citi vienkārši montāžas komplektu. Galvenā priekšrocība, izmantojot austiņas, ir ņemta vērā arī studenta klasē troksnis!

Funkcijas un lietošana:

FM radio programma ir bagāta, laba skaņas kvalitāte, utt.Visā sākt savas FM radio stacijas. Komplekta FM skenēšanas radio kabatas datoriem, izmantojot īpašu bloki, 16-pin dual dzīvoklis pakete, darba spriegums 1,8-3,6 V, ķēde ietver FM radio uztvērējs no antenas uz frekvences diskriminējošo pusi, izejas audio signālu no visām funkcijām, tā arī ir, meklēšana meklēšana ķēdes, signālu atklāšana ķēdē, izslēgtu ķēdes un kompresijas frekvences nobīde no frekvences-locked loop FLL ķēdes. JA biežums ķēde ir izstrādāta, lai 70KHZ, perifērijas ķēžu bez vidējas frekvences pārveidotāju, kur biežumu ir izvēlēta iekšējā RC circuit JA filtru, lai pabeigtu. Gaisa kuģi, piemēram, digitālo radio uztvērēju, kas izmanto elektrisko tuning pogas (MEKLĒT +, JĀMEKLĒ-), papildus skaļuma vadības pogas (VOL +, VOL-) un barošanas pogu (PW). Pēc tam, kad ķēde ir ieslēgta, nospiediet ieslēgšanas / izslēgšanas pogu, ķēde sāk strādāt, nospiediet MEKLĒT + lai meklētu augstas frekvences vai low-end nospiediet MEKLĒT - radio frekvenču meklēšana, automātiskā meklēt radio signālus, tūnings automātiski apstājas, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Meklēt, ja ķēde turpina meklēt radio stacijas. Frekvenču diapazons ir 76-108MHZ. Gan saņemt Universālo FM FM stacijas var saņemt skolas teritorija radio stacijas.

Metināšanas secību

Pirmais metināšanas SMT komponenti, tad: 1.pretestība 2.Inductor 3.kondensators 4.diode 5.atslēgas, 6.austiņu ligzda un pārslēgšanas pogas.

Elektroniskais komplekts (pilns komplekts rezerves daļas) elektronisko entuziasti savākt sevi, studiju elektronikas zināšanas, pieredzi rokās-par jautrību, izbaudīt jautrību panākumus.

Komplekta detaļas (shēmas, plates shēma, detaļu sarakstu, iecirkņa darbu aprakstīts montāžas solim instrukcijas, atkļūdošanu, instrukcijas, utt.).Ja jums ir nepieciešams,mēs varam to nosūtīt jums pa e-pastu.

Iepakojuma Saturs

100% Brand New (Augstas Kvalitātes)

1xWireless Stereo FM Radio Uztvērējs, Moduļa PCB DIY Elektronisko Komplekti 76MHz-108MHz

Tagi: Rezerves Daļas Un Aksesuāri, Patērētāju Elektronikas, Lētas Rezerves Daļas Un Piederumi, Augstas Kvalitātes Plaša Patēriņa Elektronikas, ak.

  • Saderīgs Marku/Modeli: NAV
  • Saderīgs: Portatīvo Atskaņotāju, Spēļu Konsoli, Kinect, PlayStation Move
  • Zīmola Nosaukums: SHANGSIMOUDLECX
Papildus informācija