10pcs 500mm 330mm Alumīnija Metināšanas Elektrodi Kušņu Serdeni Zemas Temperatūras Cietlodēšanai un metināšanai, Stieple, Gaisa kondicionētāju Remonts, Metināšanas Stieņi
€3.11 €2.15

10pcs 500mm 330mm Alumīnija Metināšanas Elektrodi Kušņu Serdeni Zemas Temperatūras Cietlodēšanai un metināšanai, Stieple, Gaisa kondicionētāju Remonts, Metināšanas Stieņi

3 Recenzijas | Uzrakstīt recenziju
  • Pieejamība:Pieejams
  • Preces Kods:f468

Apraksts:

Piemērots Visu Veida Alumīnija Remonts/Metināšana/Cietlodēšanas

Tas ir zemas temperatūras alumīnija stiepli, kas var metināt, gandrīz visa balta metāla, tai skaitā alumīnija, Alumīnija Sakausējumu, čuguna, alumīnija, cinka sakausējumu, cinku die casting, magnija sakausējums, vara, svina sakausējuma un metāla atšķirīgi, metināšana, pat par smagiem korozijas vai naftas piesārņojums no balta metāla, pat tad, jūs domājat, ka Alumīnija Sakausējuma nav remonts var izlabot.

Piemērots pamatskolas metināšanas operators pabeigta metināšana, tikai nelielu apkures ierīces, izturību metinājuma šuves pēc metināšanas parasti ir augstāks nekā mātes metāla izturību, metināšanas darbību, var saprast.

Darba temperatūra: 380-420

Apraksts izmantot zemā temperatūrā-alumīnija stieples:

Pirmais solis: izmantojot fizikālās tīrīšanas, slīpēšanas virsmas.

Otrais solis: apkures metināšanas virsmas no parastā metāla, kamēr temperatūra stieples darba temperatūra no 380 -400°, tāpēc jūs varat paļauties uz siltuma vadāmības parastā metāla stieple kausēšanas metināšanas veidošanās, lai izvairītos no degšanas stieples ar liesmu, un tikai tad, kad virsmas temperatūra mātes pietiekami būtisks, stieples var arī plūsmas un iekļūšana metāla kapilāru.

Trešais solis:

Ja remonts ir salīdzinoši plānas alumīnija, kamēr alumīnija izejmateriāls tiek uzkarsēts līdz piemērotai temperatūrai, un pēc tam izmantojiet vadu un atpakaļ berzes izkusis, lai veidotu šuves metāla kausēšanas metināšanas stieples suku, aizpildīt tikai veidošanos šuves metināšanai plkst.

Ceturtais solis:

Mazos gabalus nav metināti ar propāna gāzi, un liela daļa ir apsildāms un metināti ar rūpnieciskās gāzes vai indukcijas apkures ierīcēm, un, protams, auksts pēc metināšanas.

Jautājumi, kam nepieciešama uzmanība:

Biezāka daļas ir uzsilis vairāk traucējoša, tādēļ ir būtiski, lai izmantotu saprātīgu siltuma avots, kas, tik ilgi, kamēr uz virsmas temperatūra mātes materiāls ir sasniegts, lai vads.

Darba temperatūra, metināšanu var veikt, neitrāls liesmu, metināšana tiek izmantota, kad oxyacetylene ir metināts, bet ne tieši ar uguni metināšanas stieple.

Piemērojamo siltumenerģijas avots: to var izmantot dažāda veida siltuma avotiem, piem., propāns, oxyacetylene, utt.

Uzglabāšana: pēc vēdināmā un sausā vietā, to var glabāt nenoteiktu laiku.

Darbības uzmanību detaļām:

1, virsma no vecāku materiāla ir sakopta. Skaidrs, un uz priekšu, metināšanas

2, temperatūra mātes materiāls ir 380/460 ° C, un temperatūras vecāku materiāla jāuztur 380/460 C laikā, metināšanas procesu, un temperatūra var būt zema.

3, izmantojiet liesmu, lai sadedzinātu metināšanas stieple. Pēc tam, kad temperatūra vecāku materiāla sasniedz 380/460, trose, protams, izkausēt ar siltuma vadītspēju vecāku materiāla.

Iepakojums:

10pcs Kušņu Serdeni Alumīnija Metināšanas Elektrodi

Tagi: Metināšanas Stieņi, Rīki, Lēti Metināšanas Stieņi, Augstas Kvalitātes Instrumenti, , Metināšanas Stieņi.

  • Sertifikācija: NAV
  • Darba Strāva: NA
  • Modeļa Numurs: Alumīnija Elektrodi Cietlodēšanai
  • Darbības Temperatūra: /
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Garums: 500mm(19.68")
  • Pieteikums: Visu Veida Alumīnija Lodēšana/Remonts/Metināšanas
  • Metināšanas Strāvas: NA
Papildus informācija