GY-9960-3.3 APDS-9960 APDS-9900 APDS-9930 tuvuma noteikšana un bezkontakta žests atklāšanas RGB un Žestu APDS9960 GY-9960
€0.56

GY-9960-3.3 APDS-9960 APDS-9900 APDS-9930 tuvuma noteikšana un bezkontakta žests atklāšanas RGB un Žestu APDS9960 GY-9960

4 Recenzijas | Uzrakstīt recenziju
 • Pieejamība:Pieejams
 • Preces Kods:f1063

APDS-9960:

Ar APDS-9960 ir apkārtējās gaismas sensors ar iebūvētu ALS, infrasarkanās LED un tuvuma detektori un apkārtējās vides spilgtuma sensoru (ALS, Apkārtējās Gaismas Sensoru). Tas izmanto dual photodiode tuvināt 0.01 lux apgaismojuma tuvināt vizuālās atbilde cilvēka acs. Programmējamās pārtraukt funkciju, ar augšējo un apakšējo slieksni, līdz 16-bitu izšķirtspēja, augsta elastība, pat pēc tam, kad tumša stikla, tuvuma sensors pilnībā pielāgotas 100 mm objektu atklāšanas, likvidējot gala un apakšsadaļās Rūpnīcas kalibrēšanas prasībām. Apkārtējās gaismas dinamisko diapazonu arī ir palielinājies no iepriekšējā 10K lux lai 30K lux, un saules kalibrēšanas tika ievērojami palielināts, lai 50K lux, kas ievērojami uzlabo jutīgumu un novērš spēcīgu gaismas traucējumus. Tā var strādāt precīzi, ar lielu 1.0 mm Gaisa Sprauga bez ārējā izolācija apstrāde, kas ievērojami atvieglo klienta konstrukcijas. Tā, pagaidiet, valsts strāvas patēriņš - 90µA tipiski, miega režīma jauda - 2.2 µA tipiski, vairāk enerģijas efektīvāka; līdz 400kHz (I2C ātri režīmā), kas veltīta pārtraukt pin, I2C interfeiss saderīgu, pilnībā integrēts risinājums, kas, ērti struktūru un circuit design , es uzskatu, ka var dot lietotāji labāku projektēšanas pieredzi un produktu vērtību! Iebūvēts APDS-9960 sensors apkārtējās gaismas un krāsu mērījumiem, attāluma noteikšanas un bezkontakta žests atklāšanu. Ar šo RGB un žestu sensors, jūs varat kontrolēt datoru, mikrokontrolleru, robots, un tas ir daudz vairāk spēcīgu, nekā savu roku ar vienkāršu pārvilkšanas! Patiesībā, žestu sensors APDS-9960 tika izmantots S5. To var izmantot, lai apkārtējā gaisma un RGB krāsu sensoru, tuvuma noteikšana, un žestu atklāšanu. Ar četriem infrasarkano staru sensoriem, jūs var izmērīt gaismas atstarošanas katra pamata nostāja laika gaitā, un pārvērst šīs izmaiņas žestiem. Mūsu saskarne bibliotēka var atklāt virziena žesti (no kreisās uz labo, no labās uz kreiso, no augšas uz leju, no lejas uz augšu), bet teorētiski vairāk sarežģīti žesti, piemēram, zigzag, pulksteņrādītāja kustības virzienā vai pretēji pulksteņrādītāja kustības virzienam, tuvumā tālumā ir sasniedzams.

Produkta parametri: Darba spriegums: 2.4 V-3,6 V Mērīšanas diapazons: 4-8kas (10-20CM), Interfeisa tips: I2C interfeiss

INT : pārtraukt izejas SCL: I2C pulksteni ostā SDA: I2C datu portu, VCC: barošanas pozitīvu ieejas portu, savienojiet 2.4 V-3,6 V sprieguma (3.3 V ieteicams) GND: barošanas negatīvu ievadi VL: Ārējais INFRASARKANO LED barošanas. Jābūt 3.0 - 4.5 V

APDS-9930:

Apraksts:

APDS-9930 nodrošina es⊃2;C-saderīgu interfeiss vienā 8-pin paketi, apkārtējā apgaismojuma sensors (ALS, Apkārtējās Gaismas Sensors) un tuvuma sensora ar infrasarkano LED, apkārtējās vides gaismas sensors ir aptuveni, izmantojot divu gaismas DIOŽU apgaismojums 0.01 lux zem zema lm cilvēka vizuālās reakcijas darbību, augstu jutību, var nodrošināt tā, lai ierīces darbību tumšs stikls. Tuvuma sensors var pielāgot, izmantojot pilnu 100 mm objektu atklāšanas, likvidējot gala iekārtas un kompleksa rūpnīcas kalibrēšanas prasībām. No spilgtas saules gaismas, lai tumšo telpu, attāluma noteikšanas funkciju, var veiksmīgi strādāt. Modulis tika pievienota, lai nodrošinātu mikro-optika, lēcas, infrasarkano staru enerģijas efektīvu pārsūtīšanu un saņemšanu, var samazināt kopējo enerģijas patēriņu. Turklāt, iekšējais valsts mašīna ļauj ierīci, lai ievadītu zema enerģijas patēriņa režīmā, panākot, ka vidējais elektroenerģijas patēriņš ir zems.

Pielietojums:

Aerāciju, apgaismojumu tālruni

Jūs varat atslēgt touch screen mobilais tālrunis

Grāmatiņa / Uzraudzīt Drošības

Brīvroku režīms tiek automātiski iespējots

Auto pop-up izvēlni

Digitālās Kameras Acs Sensors

APDS-9900:

Ar APDS-9900 nodrošina digitālo apkārtējās vides spilgtuma un tuvuma sensors (ALS), infrasarkanās gaismas Diodes, un pilnīgu attāluma noteikšanas sistēmu ar vienu 8-pin paketi. Tuvumā funkcija ļauj 100 mm Plug and Play atklāšana (bez vējstikli), tādējādi samazinot nepieciešamību pēc rūpnīcas kalibrēšanas gala iekārtu vai mezglu. No spilgtas saules gaismas, lai tumšā telpā, tuvu noteikšanas funkcija var strādāt labi. Plašs dinamiskais diapazons ļauj arī, piemēram, tālruņa aiz tumša stikla šaura diapazona noteikšanas darbību. Turklāt, iekšējais valsts mašīna ir spēja novietojiet ierīci mazjaudas režīmu starp ALS un attāluma mērījumiem, kas nodrošina ļoti zemu vidējo enerģijas patēriņu. ALS var būt ļoti vājā apgaismojumā vai tumsā panelis, pēc tam, kad spilgtumu, lai gadījumā, ņemot vērā reakciju.

APDS-9900 Digitālajā Vidē, Spilgtuma un tuvuma sensoriem, kas ir īpaši noderīgi, lai parādītu pārvaldību ar mērķi pagarina akumulatora kalpošanas laiku un nodrošina labu redzamību atšķirīgos apgaismojuma apstākļos. Displeja panelis un tastatūras aizmugurgaismojums līdz 30% līdz 40% no kopējā platformas jaudu. ALS funkcijas ir ideāli, portatīvie datori, LCD monitori, plakano paneļu televizorus un mobilos tālruņus.

Tuvumā funkcija ir īpaši piemērots tuvā lauka tuvumā programmas. Tālruni, tuvu atklāšana var konstatēt, ja lietotājs liek tālrunis par to pie auss. Ja, izmantojot mobilo tālruni runāt, ierīce var ātri un ātri sniedz tuvu pie informācijas par vēlamo augstas atkārtošanās ātrums. Šī funkcija nodrošina uzlabotu "zaļās" enerģijas saglabāšanu un lielāku drošību, lai bloķētu datoru bez lietotāja klātbūtnes. Papildus micro-optiskās lēcas moduļa nodrošina efektīvu pārsūtīšanu un saņemšanu, infrasarkano enerģiju, kas samazina kopējo enerģijas patēriņu.

Tagi: Integrālās Shēmas, Elektroniskās Detaļas Un Piederumi, Lēti Integrālās Shēmas, Augstas Kvalitātes Elektroniskie Komponenti Un Piederumi, Integrālās Shēmas.

 • Pieteikums: Citi
 • Veids: Sprieguma Regulators
 • Barošanas Spriegums: Starptautiskais Standarts
 • Iepakojums: Citi
 • Modeļa Numurs: APDS-9960
 • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
 • Stāvoklis: Jauns
 • Izkliedes Jauda: Starptautiskais Standarts
 • Zīmola Nosaukums: FDKJGECF
 • Darbības Temperatūra: Starptautiskais Standarts
Papildus informācija